HakitoCZ

Jak dostat web do popředí vyhledávačů?

'Brý den,
Myslím, že název je vševysvětlující, ale rád bych totrochu rozvedl.
Když se vytvoří libovolná webová stránka a zveřejní se přes nějaký webhosting, co bych měl udělat, abych ji dostal do předních řad mezi ostatními vyhledávanými stránkami?
Popřípadě, co o tom rozhoduje?
Díky všem za kvalitní odpovědi.
Doplňuji:
EDIT: Výborně, podle zkratky SEO jsem toho našel dost, takže pro všechny, kteří se zabývají tím samým problémem můžu doporučit
http://www.jak­psatweb.cz/se­o/seo.html
Kde je mnoho informací pohromadě

Nejlepší odpověď
MacChill

Jednodše můžete zaplatit vyhledávači a ten pak bude váš web zobrazovat mezi prvními jako sponzorovaný odkaz

O pořadí ve vyhledaných webech, ale rozhodují různé faktory:(návštěv­nost, obsáhlost klíčového slova apod......

Další odpovědi
Terryle

Tak to jsem nedávno řešila taky.
O pořadí ve vyhledavači rozhoduje počet odkazů na jiných stránkách, které odkazujou na tu tvoji.
Je fajn přidat záznam do bezplatnejch katalogů stránek. Hoď si do Googlu „katalogy stránek“ a vyjede ti jich tolik, že už jen registrací do prvních 10 zabiješ celej večer :)
Nejlepší jsou samozřejmě odkazy na tematicky spřízněnejch stránkách – to pak závisí na tom, o čem píšeš. Najdi si jiný stránky, co se věnujou stejnýmu tématu, a nabídni jim výměnu odkazu / ikonky. Tím ti stoupne návštěvnost, někdo z návštěvníků o tobě možná někam napíše atd… je to propojený.
Dobrej obsah – návštěvnost – víc odkazů – lepší místo ve vyhledávači.
Základ je ale podle mě ten obsah – pokud máš stránky o ničem, tak je můžeš nacpat kamkoli, ale návštěvník se ti už nevrátí. To ti pak i první flek v googlu moc nepomůže :)

Hlada

Přečtěte si něco o SEO. Je to širší, ale ne zas tak, jaká se z toho dělá záhada. Jde o peníze za zaplacené umístění a také těm, kteří nabízejí t.zv.„optimalizaci“ stránek.
Před pár lety jsem si s tím hrál a dostal jsem své velice podřadné stránky na 2.-10. stránku Seznamu i bez odkazů. Pro roboty jsou nejdůležitější slova umístěná v <title>,<h1>,<s­trong>,<em>. Důležité jsou odkazy odjinud, to ale není tak jednoduché získat. Změna se projeví asi po měsíci.

Michal Kole

Někdy dost složitě a o tom jsou psány knihy a ne na jeden příspěvek v diskusi.

Zaprvé musí být kód optimalizován, např. např. nadpisy v tagu <title></title> a v <h1></h1>
popisky u obrázků title a alt u odkazů taky title

Pak je důležité, aby stránky měli odkazy na hodně navštěvované stránce.

Lenenka

Užitečné návody jsou třeba tady: http://suppor­t.webnode.com/in­dex.php?/Know­ledgebase/Lis­t/Index/91/zven-nvtvnosti-webu

Seomaty jsou celkem k ničemu viz: blog.medio.cz/se­omaty-jsou-k-nicemu

Zdroj: http://www.web­node.cz/

Leontyn

Pokud optimalizaci pro vyhledávače nerozumíte, najměte si odborníka. Spolupráce obvykle probíhá na 6 měsíců, pak pokračuje udržovací proces. Cena se nedá určit bez analýzy Vašeho webu a bez zjištění, jak je silnákonkurence pro klíčová slova. Nikdo Vám ale nebude garantovat první místa.

Další možností je, že si pozici zaplatíte. Existuje Google Adwords, Seznam S-klik.

Týý

Taky jsem nakonec oslovila ty, co tomu velmi dobře rozumí z https://kvalit­neseo.cz/ a hned šlo všechno lépe a jak má. Můj eshop začal vydělávat a ta invesice se mi mnohonásobně vrátila. Člověk se nesmí bát no. Já osobně jsem v tom dost tápala a nevěděla jsem kudy kam. Tak třeba to pomůže. :)

Drahuška999

Ahojte, já jsem také docela dost nedávno potřebovala nějaké to SEO a posunutí svého webu na přední příčky při vyhledávání googlu a tak jsem využila služeb této stránky zde – https://kvalit­neseo.cz , která mi pomohla jak s copywritingem tak i s oborem zvaným SEO, takže z toho mám obrovskou radost :) Opravdu to funguje, jen do toho člověk musí trochu investovat no. Ale to k tomu přeci patří, ne? :)