P70

Kde lze nejrychleji vytvořit webovou stránku?

Odpovědi
WoIfy

To není tak jednoznačné.
Jde o to, jaký typ stránky chceš – jestli si ji budeš dělat sám od základu, a neznáš jazyk, pomůže ti www.jakpsatweb.cz .
Pokud ovšem chceš mít stránky přednastavené, a udělat jen pár kliků, zkus něco ve stylu www.webnode.cz .

Tw!st

Na „co nejrychleji vytvořit webovou stránku“ se vykašli, je s tím ohodně víc práce než myslíš, raději si o tom něco nastuduj.

Lgee

Takovych stranek je spousta ale nejjednodusi a asi i nejlevnejsi je webnode

ivzez

Souhlasím s Twistem a s první částí odpovědi Wolfyho.

Podle mne záleží na tom, co kdo od stránky očekává.
Pokud ji časem nebo hned zamýšlí využít komerčně, je
lepší si něco nastudovat a vytvořit stránku „na míru“.

Komerční weby na Webnode a podobných službách jsou sice
poměrně rychle hotové, ale plné balastu a nebudí moc důvěry.

eli.bar

Pokud potřebuješ opravdu rychle tak nejlepší je asi ten Webnode. Můžeš mrknout na jejich video s návodem https://youtu­.be/tLxp5XX_4QE