Chtěla bych si udělat vlastní program, na tvoření WEB-ových stránek, jenže nevím jak na to, může mi někdo nějak pomoct?

Nejlepší odpověď
Bedy

Asi si pletete pojmy. Nejprve si něco o tom nastudujte na www.jakpsatweb.cz a pak popřemýšlejte, zda-li chcete nějakou stránku si založit.

Jinak je tu možnost si založit stránky na serverech typu Webnode.cz, eStranky.cz, Webgarden.cz apod. ale má to nevýhodu, že tam jsou poměrně omezené možnosti a stránka bude ve stylu www.stranka.web­node.cz apod.

Předtím, než si založíte nějakou stránku, důkladně si promyslete, zda-li máte co nabídnout – abyste „nekopírovala“ jiné stránky, abyste přišla opravdu s něčím originálním. Taky si položte otázku, zda-li na stránky budete mít čas. Starat se o stránky stojí dost času. Jakmile je nebudete pravidelně aktializovat, tak Vám tam nikdo nebude chodit.

Další odpovědi
marci1

Otázky se nesmí opakovat : viz http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=vlastn%C3%AD%20w­eb

arygnoc

editorov na tvorbu stránok existuje mraky.

načo vymýšľať vymyslené?
Doplňuji:
Bedy:

moja reč.

Lutagame

nevím jak si máš udělat vlastní program , ale jestli chceš si založit webowé stránky navštiv toto http://www.web­node.cz/?src=web­done.cz

BblackK

Jestli si chceš vážně udělat vlastní program, potom se asi musíš naučit v nějakém jazyce, doporučuji C#.
Jestli program hledáš, potom doporučuji Visual Studio, jako pro ASP.NET nebo s pluginem i na weby v phpku.

mišulík

Není to zrovna program, ale pokud by jste si chtěla vytvořit vlastní webové stránky, tak na těchto stránkách najdete jak :D WWW.tagyhtml.ic.cz