scratcher92

Jak vytvořit vlastní webovou stránku?

Nejlepší odpověď
arygnoc

čo si predstavujete pod web stránkou?

nejaký informačný plagátik typu „já jsep pepa a tohle jsou mé básně“, alebo e-shop, alebo niečo ako odpovedi, alebo informačný kanál, alebo čo vlastne?

to všetko sú webové stránky a na každú z nich potrebujete ovládať niečo iné.

začnite napr. tu: http://www.jak­psatweb.cz/

;-Q

Další odpovědi
WenceslasRe

Musíš umět programovat. Doporučuji itnetwork.cz
Začni HTML, pak PHP a Javascript. Nebo se zeptej na itnetwork foru.

Pak tu jsou možnosti jako webnode.cz estranky.cz , ale to je dost neprofesionální.

postcd

tak, že si zajistíš tzv bezplatný hosting a pak si tam nahraješ .html soubor s textem
existují i systémy, které umožní nastavení stránky jen klikáním myší a doplňováním, zajímavou nabídku má třeba endora.cz