tomborova

Kde založit svou webovou stránku ?

Odpovědi
leporela22

je hodně způsobu jestli chceš placenou nebo zdarma pokud chceš zdarma tak např. webnode,světstrá­nek,webgarden ty jsou zdarma a jsou předen naprogramované takže není tak těžké vložit tex a vybrat design v předpřipravených . Nebo je druhá možnost stahnout program pro vývojáře na tvorbu

Bedy

Prakticky kdekoliv – projeďte si jednotlivé poskytovatele a podle toho se rozhodněte, co Vám nabídnou.
Já třeba osobně mám rád Endoru, mám tam své stránky, člověk tam není tak omezen jako na estranky.cz, webgarden.cz, blog.cz apod. – pravda, zas ty estránky, apod. jsou jednodušší pro běžné uživatele.

Dobré je si taky promyslet, o čem ty stránky budou -koukněte, jeslti náhodou už něco podobného nemá, prostě abyste řpišla, pokud možnos, s něčím novým, originálním.
Stránky pak bude taky nutné zaregistrovat do co nejvíce katalogů a vyhledávačů, aby se o nich vědělo, aby tam nešel za měsíc jeden člověk a to ještě třeba vy, abyste zkoukla, jestli je vše ok. 😁

goblinz

Pokud nemáš zkušenosti s programováním, tak rozhodně využij některý z free webbuilderů, jako jsou zmiňované webgarden atd. Já mám teda nejlepší zkušenosti s www.webnode.com
Momentálně teda svoje stránky dost zanedbávám, ale můžeš kouknout, jak to vypadá
http://scriptor­.webnode.cz/

janaa25

Jukni sem www.extensio.cz tato agentura mi zalozila i vytvorila webovou stranku.