Avatar uživatele
anonym

jak zahnat nudu ??

jsem doma se sestrou a docela se nudime (venku prsi)!tak je tu naka dobra odpoved na hru pro dve ci tri osoby ?? prosim piste hned !! naka hra jako je treba s psanim nebo s kartma neco takoveho dekuji hned za odpoved! s pozdravem ja,sestra a nuda =D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? sherif před 5159 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lencis

A co takhle něco tvořit…

  • nabatikovat si trička
  • namalovat obraz či udělat nějakou koláž na zeď
  • ozdobit nějaké staré věci ubrouskovou technikou
  • vyrobit si vlastní šperky

Existuje spoustu knih, ale i na netu najdete postupy všech možných technik jak si tvořivě „hrát“

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
lopp

Pantomima o bonbóny

Nastříhejte si z papíru kartičky, které popíšete jednoduchými slovy, jako například: vlak, pes, počítač, miminko, pero, atd. Vaše dítě pak bude muset předvést pomocí
pantomimy, jaké slovo je na kartičce uvedeno.

Tužka nebo hřeben?

Tuto hru mohou hrát i ty nejmenší děti. Pravidla jsou jednoduchá. Ke hře vám postačí jakýkoli předmět. Například: vezmete do ruky tužku a řeknete – toto není tužka, toto je ….. – pomocí pantomimy vyjádříte, co máte na mysli. Dítě musí uhádnout, co naznačujete. Až uhádne slovíčko (mysleme si například hřeben), předáte mu štafetu a dítě pokračuje slovy: Toto není hřeben, to je …. Opět musíte uhádnout slovíčko a stejný postup se opakuje stále dokola.

Hádej, kdo jsem?

Tato hra je velmi oblíbená. Pokud ji budete hrát s dítětem, musíte si vymyslet něco velmi jednoduchého, co bude spadat do jeho přehledu. Pravidla: Myslíte si, že jste osobnost, zvíře
nebo věc. Dítě vám bude pokládat otázky, na které můžete odpovídat pouze ano nebo ne, dokud neuhádne. Jestliže zpočátku nebude vědět, na jaké otázky se ptát, můžete začít tak, že nejdříve budete hádat vy.

Hra slovní fotbal trochu jinak

Každý z nás zná oblíbenou hru na slovní fotbal. Pro malé děti může být dost obtížná, protože ještě nemají dostatečnou slovní zásobu. Pravidla slovního fotbalu pro děti: slovíčka se vymýšlí na poslední písmeno předchozího slova. Aby to nebylo zase tak jednoduché, vymyslete například obor, do kterého bude následující slovo spadat. Například: stanovte si, že slovíčka musí mít něco společného se zvířaty, tedy: Chobot – Tučňák – Koník – Klec – Cikáda…

Zdroj: www.mineralfit­.cz/rodina-clanek/kdyz-venku-prsi-tipy-na-domaci-hry

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gomanek

Dobré hry jsou například na http://www.maxo.cz či http://www.shry.cz. Vybereš si zde i hry pro víe lidí 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dandi

Právě jsem si koupil taneční podložku na www.fundance.cz a s ní se určitě nudit nebudete není to totiž jen o tančení – tak zkuste rodičům říct… Není to zase moc velká investice a zábavu máte zaručenou :)

Zdroj: www.fundance.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jivinho

Jednoznačně doporučuju MMORPG World of Warcraft, nudu nebudete mit, ba naopak. Doporucuji koupit si k WoW i WoW TBC a WoW WOTLK.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Krugerka

Jéj já když byla malá tak jsem se nikdy nenudila..záleží na tom v jakém jste věku..jestli v trochu menším tak panenky atd..kuchynka­..obchod..ve vetším asik spíš stolní hry,karty apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rákosníček

Co takhle ovědčený člověče nezlob se mi ho hrajem ale nevyhazujeme se ale tulíme, se nebo vyrobte nějaký krásný dárek pro mamku nebo taťku, taky jsme si hrály na ukízenou, kdo si líp uklidí hračky, nebo jsme si šešily papírky a hrály si na školu plyšáci byli žáci, nejzlobyvější byl velkej medvěd, nebo takový prší, nebo kvarteto, černej petr, autobus, zloděj s kartama se toho dá dělat hodně tak vám přeju ať tý nudy zažijete co nejmíň.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pája

já můžu jenom říct že jsem se nikdy v životě nenudila, a když se nuda dostaví, spánek to vše napraví XD XD XD. Ale mám strašně ráda schovávanou večer to je nejlepší, vždycky se jeden s baterkou schová a ten druhej počítá…pak ho de hledat a ten schovanej na něj vybafne, strašná zábava. A nebo jestli bydlíte na sídlišti v paneláku tak můžete řvát na ldi který znáte…XD Tak příjemnou zábavu XD XD XD.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
GabulkaA

Hry, rozhodně hry… :) Ty jsou nejlepší na nudu :) Já třeba dětem kupuju edukační hry Pipasik. Jsem klidná, protože děti se u nich zabaví a ještě ke všemu se i něco naučí. Super kombinace :)

Avatar uživatele
XenieRo

My s dětma hrajeme hry. Někdy ale děti s nama hrát nechtějí… Nevadí, hned máme jiné řešení. Třeba k vánocům jsme jim koupili kreslící koberec https://www.muj­koberec.cz/vyh­ledavani-kobercu?contro­ller=search&se­arch_query=kres­l%C3%ADc%C3%AD+ko­berec&submit_se­arch=Hledat a perfektní. Děti se u něj zabaví naprosto maximálně.

Avatar uživatele
JohnnyH

ved zahnat nudu mozes ocicim, zacni cvicit, chod behat, strikuj alebo vsar, to su vsetko alternativy, ktore mas viac menej zadarmo.. alebo potom mozes hrat hry, napr ja hram slots https://kasinoguru-cz.com/nejlepsi-online-kasina alebo potom rad hram gum hop drop https://www.two­playergames.or­g/Gum-Drop-Hop/498.html

před 1293 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek