Katru7

Jaké doporučujete mmorpg hry?

Myslím takové,že si je stáhnete do pc a hrajete nejakého člověka ve 3D prostoru,,,díky

Odpovědi
Wortygen

lague of legends , world of warcraft , metin2 , 4 story .. jinak je jich celkem dost , zkus pohledat na internetu ;)

Reuef

ted jedna z nejnovejsich Neverwinter – klasicka F2P ve svete Dungeons and Dragons s moznosti tvorit si vlastni svety -http://nw.per­fectworld.com/

a jedna starsi – Lineage 2 – www.lineage2.com – stara klasika obycejny MMO ve volnym svete bez omezeni PvP
Doplňuji:
oprava k tomu neverwinteru – ne tvorit svety ale questy :)

RedBox

hmmm TERA, Aion, Neverwinter, Shaiya, Start Trek online,… je jich opravdu spousta, záleží na tobě jaká se ti bude nejvíc líbit. Osobně teď hraju TERA Rising a zatím si nemůžu stěžovat.

Deith

Doporučuji hru Shaiya, je to 3d mmorpg, ale není tak náročná na PC jako ty moderní – je tam asi jedna z nejstabilnějších cz/sk komunit v onlinovkách, už sedmým rokem v top žebříčku, navíc s webem a fórkem, takže i poradí :)

Zdroj: www.shaiya.cz