lukas.lukas

Jak začít s rapem?

Mám vše, mikrofon a ty veci k tomu, ale jak to rappovat – chci anglicky rapovat, nebo jak vymyslet slova – hudbu mam, jen tam pridam slova.

Nejlepší odpověď
DDarent

Rep neni vo mikrofonu, hudbě k tomu a takový blbosti!!! RAP vznik na ulici bez žádných přístrojů!!! Když nedokážeš dát slova dohromady tak aby se rýmavali a to max. během 3 sekund, nemáš šanci!!! jedině si vymejšlet text a pak to zaspívat ale to zase neni vono..... sice to dělaj zpěváci, ale i voni musely bez přípravy.....

Další odpovědi
anonym

V odkazu je rada profíka,já přidávám-hlavně talent!http://www­.obycejna-holka.estranky­.cz/clanky/hip-hop/gypsiho-navo-aneb-jak-umet-rapovat-zaklady-rapu.html