doyle.randol

Jak za stávající situace kdy se začínají šířit opičí neštovice hodnotíte informace z „dezinformačních we­bů“?

Nepsali náhodou ty weby těsně před jejich zablokováním, že se na Ukrajině snažili „roubovat“ neštovice v tamních biologických laboratořích a že to financovala USA a řídil synáček Bidena?

Odpovědi
Pepa25

Ne, o neštovicích nikdo nepsal a hlavně všechny fámy o „tajných biolaboratořích“ byly vyvráceny. Nešiřte proto tady laskavě hoaxy.

Co se týká opičicích neštovic, dobré zdroje informací: https://www.id­nes.cz/zpravy/do­maci/nemoc-nakaza-opici-nestovice-karantena-sireni-ockovani-hospitalizace­.A220523_131602_do­maci_vank případně více odborné info přímo na SZÚ: http://www.szu­.cz/tema/preven­ce/pripady-opicich-nestovic-hlasene-ve-spojenem-kralovstvi-uk-a

_Bůh_

Ty neštovice jsem na Ukrajině šířil já, shazovali jsme je z letadel v podobě poprašku.

zjentek

Kovid → Ukrajina → opičí neštovice… Myslím, že promile nejmocnějších z celkového lidstva již správně pochopilo, jak zbylé udržovat správně masírované, aby například, lingvistická perlička- nezvčeli. Bublina neštovic se již nafukuje, Čili počítat s novou pandemií je nasnadě.

Perlička: než se z toho všeho dění probereme, budeme dávno mrtví a potomci organizátorů našeho „dění“ odporně bohatí. );

Pepa25

Mimochodem, toto jste byl také vy, jen pod jiným nickem, že? https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/padl-16-5-2022-mariupol#discussion Možná by bylo dobré číst i jiné než jen ruská a dezinformační zdroje informací …