Avatar uživatele
jirka F

Jak vzpomínáte na svou první pusu od své první lásky?

Já jsem jí zatím ještě nedostal tak se chci zeptat jaké to je?

Zajímavá 0 před 1010 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Možná to je divné, ale vůbec si na ni nevzpomínám. Akorát fenka mé babičky mě mělo moc ráda a olízala mi celou hubu. To se ale zřejmě nepočítá, že?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Prvá láska a prvá pusa, hlavne tie z predškolského veku, sú nezabudnuteľné. Ale vložiť sem napísaný celý príbeh „Prvá pusa od První lásky“, kde by sa potom zmestili tie „První pusy od První lásky“ ostatných užívateľov?
…měl takový ty kalhoty na traky, pohladil mě a dal mi takovou pusu… a… a… a vrátil mi mou kačenu na kolečkách a jak se pak před maminkou a tátou styděl… tak milé děti, je čas jít na kutě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Od své první lásky jsem pusu nedostal, protože jsme tehdy byli děti. Od druhé lásky jsem už pusu dostal a byla to příjemná pusa.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

To je tak dávno, že si to nepamatuji. Možná víc než šedesát let.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Čecho_slovák

Vzpomínám. Bylo to v mateřské školce. Dostal jsem opravdu sladkou pusu od první lásky. Měla rty oblepené od bonbónu. Tehdy jsem se přilepili jako suchý zip.🍬

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Justin1

Od první holky, do které jsem se zamiloval, jsem žádnou pusu nedostal, protože mě odmítala. S druhou holkou to bylo stejné. Potom po několika letech se mi povedla v chodbě vysoké školy pusa s holkou, o které jsem věděl, že mi je sympatická, ale že se s ní už nebudu setkávat. Na další pusy jsem si musel počkat ještě 11 let, než jsem poznal svou manželku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jan Kunčar

Dávno, asi před šedesáti lety, na zahradě mateřské školky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek