GandalfSedy

V kolika letech jste poprvé líbali? Upřímně a pravdivě prosím.

Nejlepší odpověď
briketka10

v 15 a zamilovaná jsem byla do dvou
kluků najednou a oba jsem je střídala
nevěděli o sobě byli to nejlepší kamarádi,
až se to na plese provalilo moc se porvali..
já studovala v Praze a pak jsem jezdila
střídavě za jedním a pak za druhým
bylo to naivní mládí, mám krásné zážitky s
jedním jsem chodila 2roky a s druhým jsem
žila 4roky :D

Další odpovědi
anonym

Už po narození mne mám oblažovala pusinkama, takže jako mimino. 🙂
Doplňuji:
oprava: mám – znamená „máma“

kapka

česílko z toho teda hezky vybruslil… 🙂
pokud je v dotazu myšleno líbání „francouzák“, tak myslím, že mi bylo 16 – 17. Pamatuji si to líbání, jen mi dá trochu práci se dopočítat, kdy to mohlo být. Ale asi tak nějak, no.
Ono je to už přes dvacet let… 🙂

jpau

Ve 14. Jinak si pamatuji i kde (dokonce i cca v kolik hodin 🙂, ale to už je nad rámec otázky.

HugoCharles

Maminky/tetič­ky/babičky nelíbají, ty dávají pusy :P
Tak to ani nevím, asi někdy kolem 16–17 na nějaké zábavě/diskotéce. A bylo to s úplně jinou, než na kterou jsem si v té době dlouhý leta myslel :)

Araxis

dostala jsem poprvé pusu na skautském taboře ve 14ti letech.To bylo za odměnu na dobrou noc.Pravda je taková,že už nejsem nejmladší a dnešní děti se líbají i dřív.U nás to bylo vzrušující a dětské.PRVNÍ POLIBEK OD KLUKA byl až v 16ti letech a šlo o líbaní,žadne muc a konec :)

GM

Ve 13, byla jsem zamilovaná do spolužáka a bylo to na exkurzi v Botanické zahradě v Brně.

Braník

Opravdové to pravé francouzské líbání těsně před 15tým rokem života mého,pak to šlo fofrem jako mezi kapkamy deště ,bigbít-holky a to byl najednou fofr,když se to člověk naučí.