Jak vytvořit profesionální logo interpreta?

Např. dubstepový a brostepový producent Skrillex nebo Datsik nebo kdokoliv z nich mají luxusní logo se svým jménem
např: http://www.hig­hergroundmusic­.com/wp-content/upload­s/2012/07/dat­sik.jpg – jak se dělají obrázky tohoto typu? Nebo jaky je nejlepší program pro začatečnika jako jsem já,abych si vytvořil prostě takové logo se svým jménem ale aby to nebylo amaterské?

Odpovědi
Jsemtady

Pozadi bych tipoval na nejake foto z databaze obrazku, aby se dalo verejne pouzit. Jinak by to mohl byt model z 3D studia treba ze hry. Ten napis bud taky 3D model a nebo photoshop/gimp. Mno a je to opet domalovane ty efekty v photoshop/gymp. Nezkusenej clovek by to kazdopadne delal mrte dlouho, pac bude zjistovat jak udelat ten podklad, namichat vrstvy, odlesky, jak spravne zpravit barvy atp. Profik to ma za vecer.