Rokio

Jak vysoký úrok má banka Kreditas na spořícím účtě, který poskytuje a které má poplatky?

Nejlepší odpověď
Brblal

Mají to na své úvodní stránce:

Zdroj: http://www.cre­ditas.cz/

Další odpovědi
anonym

Creditas rozhodně nemá nejvýhodnější spořící účet, navzdory tomu co blábolí ve vlastní reklamě. Tady máte srovnání spoříčích účtů na českém trhu https://www.me­sec.cz/produk­ty/sporici-ucty/ … lépe je na tom například hello bank. Ať už ale použijete kterýkoliv spoříčí účet nenaspoříte nic, inflace je vyšší než úrok na spořáku takže tak jako tak vaše peníze budou celkově rok od roku hodnotu ztrácet.

Pokud máte nějaké volné prostředky je výhodnější je investovat nebo jimi krýt něčí půjčku třeba na zonky, tam jsou výnosy investorů kolem 6% procent v průměru a dává to tak paradoxně větší smysl než kterýkoliv spořící účet. Samozřejmě tam ale máte prostředky zafixovány na dobu po kterou dotyčný půjčku splácí.

anonym

další srovnání spořáků je na penize.cz https://usetri­.penize.cz/spo­rici-ucty/?utm_sou­rce=penize&ut­m_medium=boxu­setriarticle&ut­m_campaign=spo­rici-ucty … ostatnim srovnavacum prilis neverim … penize a mesec jsou tu uz velmi dlouho a jejich primarni cinnost je publikovani odbornych clanku, ty srovnavacky maji spis jako vedlejsak. Pak jsou tu ale ruzne subjekty ktere nestranne srovnani jen predstiraji ve skutecnosti jde o stranky nektere z bank nebo firma z konkretni bankou primo spolupracuje aby ji dohazovala co nejvice klientu a tak srovnani samozrejme všelijak fingují.. v teto oblasti s se opravdu nestranné objektivní srovnávačky hledají poměrně obtížně, ale existují.

anonym

další důvěryhodný subjket je dTEST, ten má také svou srovnávačku spořících účtů https://www.dtes­t.cz/kalkulac­ka/sporeni

anonym

podle toho co na své srovnávačce uvádí dtest, tak zrovna creditas pokud k němu uložíte 100tisíc vám z nich za 5 let udělá 105tis, tak tomu říkám těžkej vejvar 🙂

anonym

spořitelní družstva Ney, Akcenta a Artesa přihodí za stejnou dobu 12 – 15 tisíc, pořád to prakticky nestojí za řeč ale už je to maličko lepší než naprosto nicotné navýšení u creditas, které vaše prostředky za tu dobu samozřejmě zpeněží mnohem výhodněji, bohužel ale jen sám pro sebe a vy z toho uvidíte jen pakatel.