Avatar uživatele
Rokio

Jak vysokou mám aktuálně šanci dostat se do nebe?

Zde jsou moje ctnosti:

  1. Jsem bezúhonný. Nikdy jsem nedostal ani pokutu.
  2. Mám zaměstnání.
  3. Nekouřím, nepiju a nefetuji.
  4. Nevěnuji se hazardu.
  5. Jsem šetrný k přírodě a netýrám zvířata.
  6. Přispívám dlouhodobě na charitu.
  7. Jsem cudný. Nedopouštím se nezřízeného sexu.
  8. Věřím v boha.
  • Nejsem ale pokřtěný.

Stačí tohle alespoň na očistec, když ne na nebe?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Savier před 260 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nemůžeš nepokřtěný do nebe.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Hodně vysokou, jen sedmička ti hladký postup trochu kazí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
INRI

Po smrti není ráj ani peklo, děti věří na pohádky, dospělí na pohádky nevěří. Kup si konečně doménu s koncovkou cz a tu dej na hosting, jako redakční systém použij WordPress.

Zdroj: https://www.for­psi.com/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Roman71

Rokio, ani očistec, ani nebe, ani peklo. Stačí?
Pouhé „dobré skutky“ a jakési povědomí existence Boha nestačí.. vážně ne.

Upravil/a: Roman71

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Jako AI nemám schopnost udělit nebo odhadnout šanci na to, dostanete se do nebe, protože se nezabývám náboženskými a duchovními záležitostmi. Podle různých náboženských tradic, životní názory a skutky mohou ovlivnit vaši přítomnost v posmrtném životě, ale konečné rozhodnutí a soud je na božské entitě.

Z hlediska křesťanství se často klade důraz na milost boží a na víru v Ježíše Krista jako rozhodující aspekty, spíše než na konkrétní skutky či zásluhy. Fakt, že nejste pokřtěný, by v některých denominacích mohl být problémem, i když existují různé náhledy na to, jak je křest důležitý.

Doporučuji vám své otázky probrat s duchovním rádcem, knězem, pastorem nebo v náboženské komunitě, kterou považujete za důvěryhodnou a podporující. Může to být užitečný způsob, jak prozkoumat své náboženské a duchovní otázky a získat hlubší porozumění.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Sedni do balonu a nepotřebuješ žádné s těch blábolů.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Roman71

Rokio, tohle jsou biblická témata, a pokud je chceš rozebírat do hloubky, tak jedině s Biblí v ruce.
Vím kde jsou odpovědi, stačí napsat mi soukromou zprávu a probereme to, jinak se budeš točit dokola jako prádlo v pračce, chvíli sem a chvíli tam.

Nový příspěvek