M E

Jak vyrobit školní černou tabuli?

Nejlepší odpověď
jáára

Jednoduchý. Vezmeš libovolnou překližku a natřeš barvou na školní tabule.

https://www.nej­levnejsi-barvy-laky.cz/industrol-barva-na-tabule-s-2122?_Box%5B5­41%5D%5BIdOpe­nedNode%5D=6056&_­Box%5B528%5D%5BId­Cat%5D=6056

M E

Ok ,ale jde spíš o to jestli překližku nebo ??? chtěl bych tenčí a hladší desku

jáára

překližku třeba brazilskou 8mm a hladší nechceš. musí mít „texturu“ aby na tom chytla křída.

M E

super díky za radu 🙂

cochee

Prd, může to být normálně broušeno dohladka. Texturu dělá ta barva na tabule. Od toho je to speciální barva přímo na školní tabule.

M E

Díky 🙂

Alesh

přesně tak!