KdoSiOdJinud

Jak vyrobit tabuli pro fix?

Jde mi o výrobu klasické magnetické tabule, která nemusí být magnetická – pouze aby šly mazat vodové fixy 🙂 Máte někdo zkušenost jaký materiál (plast) je ideální a jaká je cena? Magnetická tabule rozumných rozměrů by mě vyšla na 5000,– což nechci 🙂

Nejlepší odpověď
elektrikář

Zkuste plexi sklo nebo sklo v rámu podložené bílým papírem.Reklamí popisovací tabulky do restaurace je sklo podsvícené ze spoda tužkovou zářivkou.
Doplňuji:
Papír může být i barevně tonovaný aby nerušil v interieru.

Další odpovědi
Myšák V.

Dělal jsem jí jako tabuli na turnaje ve stolním tenisu.Zajeď do obchodu (stavebniny nebo něco podobného a žádej barvený hliník.Tabule 200×120 vyjde cca ne 700,–.Někde dělají barvený pozinkový plech.Ten je ještě levnější.cca500,–.
Nám ta tabule funguje dobře.

Zdroj: http://www.du­vemaro.cz/nabid­ka/klempirske-prvky-plechy.htm

Cherryann

Povrch tabulí na psaní fixem se dělá z emailu nebo keramiky, viz třeba tady: http://www.vms­.cz/produkty/pla­novaci-tabule/mesicni-planovaci-tabule/

Jestli chcete něco levnějšího doporučuji koupit „mazací fix“ (nevím, jaký je terminus technicus :)), ten zmažete prakticky z jakéhokoliv hladkého povrchu.