JackSG

Jak vyrobit lepidlo na dřevo ze škrobu?

Odpovědi
arygnoc

škrobové lepidlo je dobré napr. na papier.
na drevo, pokiaľ teda chcete ekologické lepidlo, doporučujem glej (klih).

;-Q

návod na výrobu škrobového lepidla: http://www.you­tube.com/watch?v=qHUq3w7­hLhI

gecco

Rozpustit ve vodě, uvařit (a zahustit nebo naředit podle potřeby)…
😉
Ale – pracovat s ním musíš zatepla (a nejlíp mít ohřáté a vysušené i to dřevo)…
___
Není jednodušší (a snad i levnější) si koupit Herkules (Duvilax atp.) a nebo nějaké i vodovzdorné PU (Soudal66)???