Avatar uživatele
Kanovka

Slepení špejlí

potřebovala bych slepit špejle dohromady, dala jsem se do stavby modelu našeho domu ze špejlí a tyto špejle bych potřebovala nějak slepit, chtěla bych slepit alespoň 4 špejle vedle sebe (jakoby šířku stěny) a v několika vrstvách (výška stěny), dá se to nějak udělat, aby výsledná zeď byla co nejrovnější, aby mi „neujížděla“ nějaká špejle, napadly mě náplně do sešívačky, ale to vlastně vytvořim pouze dvě řady

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, tom004 před 4680 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Špejle podlepit čtvrtkou . Na to jsem používal Kanagom!!!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

požadovaný tvar složený se špejlí zapíchněte do plastelíny.

pak vteřinovým lepidlem „zabodujte“ tenhle tvar a celý ho pak spevněte lepidlem (třeba duvilaxem).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Používám pro různé slepování i špejlí Herkules.Je bílý,takže vidím,co jsem namazal,po zaschnutí zprůhlední,takže není na povrchu vidět.A lepí dobře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Udalat formu domu z nějakého materiálu a stím, že forma bude mít jak vnější tak vnitřní staně a mězera mezi nimi bude na šířku 4 špajlí. potom stačí jen špejle vkládat do formy a lepit. Stačí Herkules (vteřinová jsou v konečném součtu velmi drahá a špatně se s nimi pracuje) – položit řadu špajlí, přetřít lepidle a pořád do kole. Forma by neměla být z papíru či dřeva, a nebo jí se strany lepení vyložit mikrotenem pod. Okna a další otvory se potom vyříznou a nebo vyrobí přímo při lepení.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek