AlexPol

Jak vyřešit problém s kočkou při dovolené?

Zdravím, máme v plánu si pořídit kočku (Sphynx). Ale ocitá se zde jeden menší problém, každý rok jezdím na 2 týdny s rodiči do hotelu. A o kočku by se neměl kdo postarat. Nechce se mi otravovat příbuzné, aby chodili obden krmit:). Máte podobný problém? Jak ho řešíte ?

V archivu jsem podobný problém nenašel.

Dík :)

Nejlepší odpověď
dubraro

Obecně je lepší, když kočka zůstane ve známém prostředí a někdo tam bude docházet aby se o ni postaral. Kočky hůře snáší „hotel“ než psi. Sphynxové po svých siamských a orientálních předcích zdědili velkou příchylnost k lidem, bylo by vhodné, aby „krmič“ byl schopen v bytě chvíli zůstat a dělat kočce společnost.

Další odpovědi
Drap

Dej kočku do kočičího hotelu

marci1

Pokud nechceš obtěžovat příbuzné, existují kočičí hotely. 🙂
http://vip-cats.cz/galerie/

autacek

Když nemáš někoho, kdo by se o zvíře postaral, tak si jej nepořizuj. Kočka ani pes nejsou rybičky, kterým stačí dát trochu žrádla a na pobyt v cizím prostědí, resp. hotelu mohou reagovat dost negativně.

AlexPol

Dobře kouknu se

AlexPol

Dát kočku do kočičího hotelu mi nepřijde nejlepší, ceny jsou vážně příšerně drahé.