Avatar uživatele
FOX.IK

Poradite znacky superpremioveho krmiva pro kocky?

Uz mi dochazi inspirace a ty potvory mi to nechteji uz zrat. Jsou jeste kastrovany, takze dalsi problem. Kupuji Hills, Ontario, Eukanuba, Iams, Royal Canin, Brit, Brit Care, Purina…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3868 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Odpoveď byla označena jako užitečná

Nemíním dělat reklamu, ale prozradím ti, že stačí jen notná dávka trpělivosti (tady to máš a nic jiného nedostaneš) a zvíře ti bude konzumovat jedno a to samé krmivo bez problémů! 😉
Kočky jsou mlsnější než kozy, ale zvyknou si. To, co je podle výrobců ‚nej‘ pak ani nezkoušej, zase bude problém. Jistě, necpi jim to nejlevnější, je to humus.
Zkušenost chovatele
Doplňuji:
Kočku krmím jen granulemi, dostává občas něco syrového, maso z mého talíře, jen občas nějakou konzervu a je zdravá i o granulích. Ale dostal jsem ji taky zmlsanou jen taštičkami a byla to práce 😁

Upravil/a: www

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nebudu tady propagovat značku- výrobce! Nechceš přejít na BARF nebo krmit jinak? Dodávat přirozenější stravu ( kromě syrové třeba i něco doma připravit) než kočkám cpát instantní granulovanou stravu, zvlášť když už jí odmítají? Copak ty se stravuješ tak, že si do úst nasypeš instantní čínskou nebo „lepší“ polévku z pytlíku a zapiješ? Dej kočkám maso (kuřecí, hovězí, rybí, králičí… a k tomu nějakou přílohu) a budete mít ty i kočky po problému se stravováním a inspirací!
Doplňuji:
Z mnoha odkazů např. tento na vysvětlenou:
http://www.mi­ciny.cz/clanky/vy­ziva-a-krmeni-kocek-49/barf-jak-krmit-kocky-prirozene-12544/

Upravil/a: anonym

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit


Avatar uživatele
Andre5000

Zkus jim koupit něco „obyčejnějšího“. Já jsem ze začátku kupoval svým dvěma kočkám něco podobného jako ty. Za nějakou dobu to odmítli žrát a tak ty ne zrovna levné kapsičky a konzervy skončili jako krmení pro volně žijící ptáky, sojky, straky, sýkorky, které k nám lítají na zahradu. Začal jsem jim proto kupovat krmení obyčejnější a to žerou. Ono jak se říká, že drahé nemusí být nejlepší. A že jsou kastrované, s tím si nedělej starosti. Já mám své taky kastrované a váží pořád stejně. Starosti bych si začal dělat ve chvíli, kdyby začaly rapidně tloustnout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Nedělej z toho vědu a podívej se na obsah masa. Ty lacinější mají i 4 % !!!!!
Ty dražší 25 – 50 % . Závěr si udělej sama. Kočka si sama řekne co jí chutná, musíš ji ale trochu usměrnit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek