Avatar uživatele
anonym

Poradí mi někdo s kočkou? Začala mi z ničeho nic chodit čurat do rohu místnosti, přitom záchod má čistý. Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? GM, bigbít, Já... před 4783 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bigbít

Nabídla bych možnost přemístit bedýnku do téhož rohu, kam Vám kočka chodí nyní. Pokud to nezabere, tak se poradit určitě i na některých stránkách chovatelů…sama mám kocoura, ale tenhle problém nemá, tak mě nenapadá především důvod takové změny…a zvláště, pokud dříve na svůj záchod normálně předtím chodila vykonávat potřebu bez potíží…pokud je ještě nenaučená, tak snad zkoušet přemístit ten záchod k tomu rohu, pokud se té kočce zdá to místo příjemnější na tuto potřebu…snad to pomůže

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Zkusit dát záchod do toho rohu a zjistíte jestli nebude chodit jinam,pak to bude problém,že to dělá schválně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
greycell

nemůže být důvodem např. změna absorbčního materiálu v toaletě za jiný než na jaký byla kočka zvyklá?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pred lety jsem se ptala veterinare : Kocka " sikanuje " , protoze je s necim nespokojena … nudi se , nebo ma jinou podestylku , ktera se ji nelibi … nebo je ji hodne … nebo malo … na neco chce zkratka upozornit. A hlavne chvalte , at se vycura " spravne " a povidejte si s ni o tom. 🙂 ( nejsem blazen – nebo jo ? ) -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SajmonModer

Ta naše to dělala taky, tak ji matka dala pryč ☹ Nevím proč to dělají, prý na sebe chcou upozornit, když si jich nevšímáte.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
astrolog

Nemám pro tebe dobré zprávy…
autor dotazu: jak odstranit pach po moči kocoura ze sedačky…

Prý to začnou dělat v šesti-sedmi rocích.. Když mě náš kocour pan Mašlička začal počůrávat i v noci na peřinu šel z bytu zpět ven k baráku protože neměl důvod se takhle hloupě chovat-(dříve doma velice čistotný) Vyzkoušeli jsme neúspěšně i dva čistý záchody…
Nutno dodat že je venku u baráku vcelku veselý a spokojený…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Kočka tímto může protestovat proti nějakým zmanám u vás doma nebo proti změně režimu. Dcera má s kočkou podobný problém, 2× se stěhovala, teď bydlí rok s přítelem, který se k ní nastěhoval i s pejskem. Kočka má záchod čistý, na velkou jde do záchodu, ale vyčurá se třeba hned vedle. Nejde to odnaučit, radila se i s veterinářkou. Naše stará kočka v bytě taky značkovala, ale to nešlo o vyčurání. Pomohla kastrace.Myslím, že přestěhování záchodu nepomůže.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek