Avatar uživatele
Kepler

Jak vyřešit potřebu spánku?

Klidně vstanu i v 7 ráno, cítím se odpočatý a vyspaný. Po hodině se mi dodatečně vzbudí i žaludek, dostanu hlad a tak si dám minimální snídani. Kafe + 1 rohlík s něčím nebo kousek bábovky. Hned mi padají rolety a musím se dospat aspoň hodinku. Prostě 9 hodin spánku je u mně norma. Pak jdu do pelechu opět až kolem půlnoci…začarovaný kruh. Jak z toho ven?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Tw!st, marci1, Kajoch před 1593 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Tak tohle je pro penzisty asi normální. Naslouchej svému tělu. V případě potřeby spánku klidně spi. Buď úplně v klidu. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kajoch

Tohle je asi syndrom spoustům důchodcům.I mne, něco podobného v brzké době čeká,ale neřeším to.Tělo si samo řekne,co je potřeba…větši­nou,snad…doufám…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Reezo

Tož já když mám volno, tak si dopřeji i 12 hodinový spánek. Každopádně do práce spím většinou kolem 5 hodin. Mám pak pocit, že jsem za ten den nestihl to co jsem chtěl.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Cizecek.M

Já teda potřebu spánku mám. Pociťuju to… ovšem mám problém s kvalitou spánku… Bohužel… jak řešíte to, že chcete spát, ale prostě to nejde?

Avatar uživatele
KaraskovaAl

A zkoušela jsi na to něco? Já jsem toho zkoušela docela dost a nic moc mi nepomohlo. Co se nakonec osvědčilo, to jsou bylinné extrakty od tip vet. Je to sleepgreen.

Avatar uživatele
EKSOT123

Buď spokojený. Já asi kvůli psychice tolik nenaspím za celý týden. A to dělám fyzicky náročnou práci.

před 1593 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kajoch

Chytrý prezident průmyslu Hanák by ti určitě chytře odpověděl.Vážený pane,změnte zaměstnání…

před 1593 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

No jo, ale když chrápu ještě po deváté hodině, zlobí telefon, pošťačky, sousedky a tak…:-))

před 1593 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kajoch

Znám,ale tohle má asi jen dvě řešení.Ignorace ( těžší) a nebo si zvyknout…možná ještě těžší:)

před 1593 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kajoch

Marci..se mi to snad jen zdá.Než jsem dopsal svoji odpověď, tak jsi mne předběhla se svojí,téměř totožnou.Nechápu:)

před 1593 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek