Kepler

Jak vyřešit potřebu spánku?

Klidně vstanu i v 7 ráno, cítím se odpočatý a vyspaný. Po hodině se mi dodatečně vzbudí i žaludek, dostanu hlad a tak si dám minimální snídani. Kafe + 1 rohlík s něčím nebo kousek bábovky. Hned mi padají rolety a musím se dospat aspoň hodinku. Prostě 9 hodin spánku je u mně norma. Pak jdu do pelechu opět až kolem půlnoci…začarovaný kruh. Jak z toho ven?

Nejlepší odpověď
marci1

Tak tohle je pro penzisty asi normální. Naslouchej svému tělu. V případě potřeby spánku klidně spi. Buď úplně v klidu. 🙂

Další odpovědi
Kajoch

Tohle je asi syndrom spoustům důchodcům.I mne, něco podobného v brzké době čeká,ale neřeším to.Tělo si samo řekne,co je potřeba…větši­nou,snad…doufám…

Reezo

Tož já když mám volno, tak si dopřeji i 12 hodinový spánek. Každopádně do práce spím většinou kolem 5 hodin. Mám pak pocit, že jsem za ten den nestihl to co jsem chtěl.

Cizecek.M

Já teda potřebu spánku mám. Pociťuju to… ovšem mám problém s kvalitou spánku… Bohužel… jak řešíte to, že chcete spát, ale prostě to nejde?

KaraskovaAl

A zkoušela jsi na to něco? Já jsem toho zkoušela docela dost a nic moc mi nepomohlo. Co se nakonec osvědčilo, to jsou bylinné extrakty od tip vet. Je to sleepgreen.

EKSOT123

Buď spokojený. Já asi kvůli psychice tolik nenaspím za celý týden. A to dělám fyzicky náročnou práci.

Kajoch

Chytrý prezident průmyslu Hanák by ti určitě chytře odpověděl.Vážený pane,změnte zaměstnání…

Kepler

No jo, ale když chrápu ještě po deváté hodině, zlobí telefon, pošťačky, sousedky a tak…:-))

Kajoch

Znám,ale tohle má asi jen dvě řešení.Ignorace ( těžší) a nebo si zvyknout…možná ještě těžší:)

Kajoch

Marci..se mi to snad jen zdá.Než jsem dopsal svoji odpověď, tak jsi mne předběhla se svojí,téměř totožnou.Nechápu:)