Avatar uživatele
nyjono

Jak svou situaci vyřešíte? Pokud jste v noci z nějakého důvodu vůbec nespali, máte před sebou náročný den

a jste velmi unaveni?


Takže žádný zelený čaj? Ořechy s medem apod?
(krom briketky)

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Drap, briketka10, Kepler před 1621 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Klaproth

Zatnu zuby.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Kokain nebo pervitin by to pro jednou spravill, ale ten je pro mně nedostupný, takže bych zkusil energy drink.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

No je to někdy síla a je zajímavé, že se střídají chvíle únavy s chvílemi pohody. Občas se dá doplnit energie nějakou potravinou, relativním odpočinkem, například sednout si. Pokud děláte něco, kde se musíte soustředit je to velmi namáhavé a například řízení auta nebo nějaká práce, kde jde o hodnoty a lidské životy, tak tady pozor. Učitel, který se nevyspí a chce klid, protože není schopen nic vysvětlovat, tak dá dětem písemku. Ale řidič autobusu, který musí jet svou trasu je potencionální vrah.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Používam mentálny vypinač. Človek dokáže veľa, keď sa plne venuje konkrétnej činnosti. Môj rekord je 5 dní bez spánku. Riešila som problém a jednoducho som necítila potrebu spánku, vďaka mentálnemu vypínaču som mohla všetku energiu vložiť do riešenia problému.
Ešte aj dnes sa mi stáva, že kvôli práci akosi zabudnem spať a cez deň musím fungovať naplno. Byť činným dôchodcom nie je ľahké (pre mnohých)…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Jj to se mi stává hódně často a přežívám z vélkou únavou.
Dopuju se Guaranou, nebo skokem do automatu pro malý
kafe :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Níc, prostě jedu dál nonstop, jedu bomby! Nehledím nalevo napravo, klidně zabiju koňa a idu pěšky, levá pravá dvoutakt. Když musíš, není co řešit. Padesát let musíš při tvrdé robotě tvrdit- vyspím se až potom. A víš co? Nikoho to tolik netrápí! Ale zkus jednout říc, že jsi unavený a pomalu se připravuj na výpověď dohodou§ (; (A pokud nejde o POVINNOU PRÁCI, za kterou bereš odměnu a tudíž MUSÍ BÝT VYKONÁNA, tak to neřeš, protože pak nepůjde o náročný den, ale TĚŽKOU BRNKAČKU a plané řeči o vyčerpání.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
callmehelf

Pomodlím se a poprosím Pána Boha o sílu do dnešního dne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gus_Fring

Zatím se mi nic takového nestalo, ale kdyby ano a čekal mě velmi náročný den, tak risknu i takové srágory jako jsou energy drink nebo cola.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Taková situace se mě nestává. Vždy vím, kdy mám před sebou náročný den a tak se před tím vyspím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Lékař to vždycky jistí. Kdyby bylo nejhůř tak si zajdu na odběry krve nebo k zubaři.
Případně bych se zkusil dohodnout se svým nadřízeným, aby se to vyřešilo třeba formou dovolený nebo bych si případně dal šlofíka v práci.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Klaproth

Drap > tys neměl malý děcka? Prožil jsem stovky nocí bez minuty spánku a ráno jsem mazal na šichtu.

před 1623 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
nyjono

Drape, tobě se nikdy nestalo, že bys měl před sebou náročný den a v noci jsi nemohl usnout? Prostě nezabereš. Chcš a potřebuješ spát a z nějakého důvodu to nejde?

před 1623 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek