nyjono

Jak svou situaci vyřešíte? Pokud jste v noci z nějakého důvodu vůbec nespali, máte před sebou náročný den

a jste velmi unaveni?

Takže žádný zelený čaj? Ořechy s medem apod?
(krom briketky)

Nejlepší odpověď
Klaproth

Zatnu zuby.

Další odpovědi
Kepler

Kokain nebo pervitin by to pro jednou spravill, ale ten je pro mně nedostupný, takže bych zkusil energy drink.

Kelt

No je to někdy síla a je zajímavé, že se střídají chvíle únavy s chvílemi pohody. Občas se dá doplnit energie nějakou potravinou, relativním odpočinkem, například sednout si. Pokud děláte něco, kde se musíte soustředit je to velmi namáhavé a například řízení auta nebo nějaká práce, kde jde o hodnoty a lidské životy, tak tady pozor. Učitel, který se nevyspí a chce klid, protože není schopen nic vysvětlovat, tak dá dětem písemku. Ale řidič autobusu, který musí jet svou trasu je potencionální vrah.

led

Používam mentálny vypinač. Človek dokáže veľa, keď sa plne venuje konkrétnej činnosti. Môj rekord je 5 dní bez spánku. Riešila som problém a jednoducho som necítila potrebu spánku, vďaka mentálnemu vypínaču som mohla všetku energiu vložiť do riešenia problému.
Ešte aj dnes sa mi stáva, že kvôli práci akosi zabudnem spať a cez deň musím fungovať naplno. Byť činným dôchodcom nie je ľahké (pre mnohých)…

briketka10

Jj to se mi stává hódně často a přežívám z vélkou únavou.
Dopuju se Guaranou, nebo skokem do automatu pro malý
kafe :)

zjentek

Níc, prostě jedu dál nonstop, jedu bomby! Nehledím nalevo napravo, klidně zabiju koňa a idu pěšky, levá pravá dvoutakt. Když musíš, není co řešit. Padesát let musíš při tvrdé robotě tvrdit- vyspím se až potom. A víš co? Nikoho to tolik netrápí! Ale zkus jednout říc, že jsi unavený a pomalu se připravuj na výpověď dohodou§ (; (A pokud nejde o POVINNOU PRÁCI, za kterou bereš odměnu a tudíž MUSÍ BÝT VYKONÁNA, tak to neřeš, protože pak nepůjde o náročný den, ale TĚŽKOU BRNKAČKU a plané řeči o vyčerpání.)

callmehelf

Pomodlím se a poprosím Pána Boha o sílu do dnešního dne.

Gus_Fring

Zatím se mi nic takového nestalo, ale kdyby ano a čekal mě velmi náročný den, tak risknu i takové srágory jako jsou energy drink nebo cola.

Drap

Taková situace se mě nestává. Vždy vím, kdy mám před sebou náročný den a tak se před tím vyspím.

Reezo

Lékař to vždycky jistí. Kdyby bylo nejhůř tak si zajdu na odběry krve nebo k zubaři.
Případně bych se zkusil dohodnout se svým nadřízeným, aby se to vyřešilo třeba formou dovolený nebo bych si případně dal šlofíka v práci.

Klaproth

Drap > tys neměl malý děcka? Prožil jsem stovky nocí bez minuty spánku a ráno jsem mazal na šichtu.

nyjono

Drape, tobě se nikdy nestalo, že bys měl před sebou náročný den a v noci jsi nemohl usnout? Prostě nezabereš. Chcš a potřebuješ spát a z nějakého důvodu to nejde?