Avatar uživatele
EG98

Jak vypnout upozornění na nepřipoutanou osobu v autě?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 623 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Ak tam nikto nesedí, zapnite pás. Ak tam niekto sedí, nech si pás zapne a upozornenie sa vypne.
Lepšie je, keď vás signál varuje upozorňuje na nezabezpečeného spolujazdca pásom, než aby vám ten spolujazdec, bez zapnutého pásu, hlavou rozbil čelné sklo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Co to je za hovadinu, vypínat upozornění, místo připoutání. To chytrá hlava nevymyslí. „Nechceš se poutat, jdi pěšky“.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mravenec

To je fakt vrchol, až kvůli tomu osobě zaviníš smrt, doufám, že budeš na vyplou kontrolku hrdej!!!

Laskavě dodržuj co máš, českej národ má prostě problém dodržovat jakákoliv pravidla…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Čím novější auto, tím méně možností. U posledních ročníků to NEJDE (leda tak vypnout akutstickou signalizaci, optická [alarm kontorlka] bude blikat POŘÁD. Zlaté časy, kdy tahle věc byla jen „příplatková výbava“!

V zásadě to dnes jde jen přeprogramováním řídící jednotky, ale čím starší kára, tím větší možnosti. Existovaly dokonce vozy, kde to šlo normálně vypnout tlačítkem [ovládacím prvkem].

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
df

V mem hyundai i30 z roku 2019 se pískání po dvou minutách vypne. Ale měl jsem půjčenou dodávku Ford Tranzit z roku 2020 a tam jsem to zkoušel a pípá to pořád. Já nemám problém se připoutat a delám to i když mě žádný systém nenutí. Když nevhceš, tak vylez natáhni pás a zapni jej a pak si nasedni. Budeš ho mít za zády.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Přeprogramováním řídící jednotky.
Já si tak nechal aktivovat spoustu funkcí,které auto umí,ale byly vypnuté.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek