Anikitos

Jak vypadá nicota?

Místo, kde se nic nevyskytuje.. např stav před Velkým Třeskem.
Je celá bílá nebo černá? A je složena z „molekul ničeho?“

Nejlepší odpověď
Shoehardt

Nicota, jak název napovídá, se skládá z niklu, kobaltu a tantalu.(NiCoTa)

Zvláštní na ní je, že jí ještě nikdo nikdy neviděl. Proto není nikdo, kdo by mohl o nicotě vyprávět.

Další odpovědi
anonym

Rokio opět nemá pravdu, slovo nic lze překvapivě definovat velmi snadno je to prostě jen neexistence čehokoliv s výjimkou právě toho nic (což je opět neexistence čehokoliv s výjimkou právě toho nic (což je neexistence čehokoliv s výjimkou právě toho nic (což je … atd rekurzivní definice))) … zatímco definici bychom zvládli horší je něco takového někde naměřit, jak se zdá kdekoliv kam se podíváme je toho proklatě hodně, a to i ve vzduchoprázdném vesmíru který je zřejmě velkou měrou tvořen něčím, čemu prozatím z nedostatku informací říkáme záhadně temná hmota a temná energie, je jí ve vzduchoprázdnu plno. Všude je něco, jako na potvoru se nám nicotu nedaří nikde pozorovat.

Emefej

Vypadá takto: