Boy 13

Jak vyléčit dlouhodobě zalehlé levé ucho?

Už od března mám problém s dlouhodobým zalehnutí levého ucha. Ušní mi dala předpis na Tafen nasal, který jsem užíval celý měsíc a k tomu jsem prováděl 2× denně laváže. Minulý týden jsem byl na kontrole, ale ucho je zalehlé pořád. Ušní mi objednala na alergologické vyšetření, kde jsem objednán až za 3 měsíce. Do té doby mi řekla, abych stále aplikoval laváže 2× denně. Nevíte, jak bych si mohl pomoci sám? Protože mít zalehlé ucho takhle dlouho, není žádná sranda a už mi to hodně otravuje. Dodávám, že mám také pořád rýmu (nejspíše chronickou). Děkuji moc za rady.

Odpovědi
Brblal

A nemohl by být špinavý zvukovod od mazu? To jsem kdysi měl a pomohli mi na ušním, vyčistili mi to opatrně tryskou a vlažnou vodou, nastříkali mi tam opatrně vodu, aby se dostala až k bubínku a já začal slyšet, od té doby se mi to nestalo – slyším dobře na obě uši.