pizlicka

víte,co to je??

když jdu spát,po chvíli se začnu cítit neklidná,jako by vnitřní lehtání v pravé noze a pod levou lopatkou,dopro­vázené nepříjemným teplem v dlaních a šlapkách u nohou.zní to jako syndrom neklidných nohou,ale nedostatek železa nemám,a nesedí mi tam to nepřirozené vnitřní teplo v dlaních a šlapkách.máte prosím zkušenosti??
Doplňuji:
Sambo,brala jsem přes dvacet let liskantin,to je na epilepsii.dlou­hodobě jsem brala už jen pulku tabletky.zachvat jsem měla jediny,v dospi­vani,ale bála jsem se léky vysadit.vysazene je mam asi tři měsíce,a ty abstinenční přiznaky se mi zdají horší,nez na začátku.nevím,ale už mám pocit,že mi hrabe,jako by mi fakt chyběli drogy.

Nejlepší odpověď
anonym

Nevyhodila jsi nějaké předepsaný prášky? Třeba od neurologa? Než jsem si odvykla od prášků, co mi lékaři vnutili s tím, že jedině tak se vyléčím z bolesti,měla jsem podobný absťáky, je to svinstvo, nebo stačí mít chvíli víc problémů a starostí, než je zdrávo a hned je tu porucha spánku, různý „tiky“, divná svědění a pod. Tak možná …zas ti všichni, i já napíšou, že nejsme lékaři, jen si oživuji paměť…

Další odpovědi
mosoj

Tak to opravdu nevím. Nevím ani kterou šlapku myslíš.

petra15

Rekla bych, ze to bude temi „vysazenými“ léky, jak píse Samba… 3 mes. vysazené…„absti­nencní príznaky“…

pizlicka

a nevite,jak to bude dlouho trvat?

petra15

ted nejde o to, jak dlouho, nýbrz o to, jestli to do té doby vydrzís…musís mít pevnou vuli a drzet se zásad…

arygnoc

nedostatok sexu?

:O

gagaga

tak to me by vibrovalo a horelo cely telo nonstop !!

  • iv-

zzzzz

  • iv- vy jste si neobjednala ten vibrátor od briketky? Nebo ještě nedorazil? 🙂DDD

bolak

nic proti briketce, ale jestli si chce gagaga pořídit vibrátor, tak ať si radši koupí novej, ne?

gagaga

ale pouzitej by byl levnejsi .. !
:p

bolak

nojo, já zapomněl že ty seš na ty prachy :)

gagaga

:)

zzzzz

ach jo, vy mi zas dáváte .-)))))

petra15

ze by masturbacní dyspareunie?:-)

Seznam.cz

Asi ano. Jak se chtěla schovat před bouřkou pod střechu kostela, ulomil se bleskosvod a propíchl ji a prolítl celým tělem. Na to, aby si ho vytáhla si ale zapomněla vzít rukavice, takže má popálené ruce. 🙂

pizlicka

vy fakt obrazně řečeno,dokážete z hovna udělat bič 🙂

zzzzz

Petra to je naše nymfomanka 🙂 Kdyby si jen tušila, co nového jsme se tu od ní dozvěděli, víš co je to čůrokap? My jo heč:-)))

anonym

to je takový to tooo nastojáka, jak se do toho too, pak se to jen vyto? Vyleje? 😁

pizlicka

🙂 baba v přechodu,nebo chlap s prostatou??

petra15

zzzzz
ona myslela -iv-

zzzzz

petře je 16 🙂 už o rok zestárla od doby co si ten profil založila:-)))

gagaga

starena jedna !

petra15

zzzzz
ted v breznu mi bylo…:-)takze kolik mi bylo pred 3 mesíci? A jaký curokap?–Neznám… Já beru jen znackové zbozí…A ty más silikon, jó? A jakou velikost? 65C? Nechme toho, a pojdme uz na tu zmrzlinu:-)

kapka

Taky chci na zmrzlinu. :O :)

gagaga

ja se slehackou ..
ted jen nevim, jestli tu zmrzlinu, nebo ten vibrator !

petra15

🙂