Menous

Jak vnímáte realitu, že se většina českých médií proměnila v levicově liberální agitátory pro manželství pro „všechny“?

Neustále kolem čtu, jak to nikomu neublíží, stránky plné map a grafů, vyjádření členů duhových rodin, antikonzervativní kampaň, aneb konzervatismus do 21. století nepatří, emoční vydírání počínaje výjevy Pekarové…

Nejlepší odpověď
elkon

Je to trapné, všichni ví, že je to hovadina, ale v Americe jsou z toho všichni podělaní radostí, tak my přeci musíme také. Čím více se to prezentuje, tím více „normálních“ lidí proti sobě poštvou. Ty jejich provokativní pochody a podobné zhovadilosti ničemu nepomůžou, naopak. Jak už jsem vícekrát naznačil, já také nikomu stále nevtloukám do hlavy, že jsem heterák. Je to moje věc a tak by to mělo být u každého. A že je Pekarová husa, to víme všichni.

Další odpovědi
Drap

Media v posalední době kopírují zbožná přání vlády. A je to dobře, když všichni budou mít ten správný názor. V mém případě to zřejmě platit nebude. Myslet si budu i nadále své, a oženil jsem se jednou a když jsem to zvládl déle jak 40 let, tak už to měnit nebudu.

zjentek

Pokud Pekanovou pro výstrahu za frajtra někam do průvanu pak ostatní plebs otočí téměř okamžitě, podívejme na př. do Mechika, vše je jen věcí toho správného názoru, kdo ukáže větší sílu řídí (Markétka pevně svírá trumfy bo uronila slzičku tak dejme jí k tomu skutečný důvod a je to, ovšem rychle- vláda bez přirozených nepřátel bývá tyranií pro poctivé).

aliendrone

Chápu, že cílová skupina (majorita) má jistou mentální úroveň a té MUSÍ odpovídat i forma podávané „informace“. Jinak by se snaha minula účinkem. A nechalo by mě to klidným, KDYBY se po mně nevyžadovalo tupé kývání, případně bych rovnou nebyl ostrakizován pro NESOUHLAS s oficiální vyřvávanou tezí.

Pro mne to není NIC NOVÉHO, žiji s tím CELÝ ŽIVOT (s krátkou pauzičkou devadesátých let a i ta je značně diskutabilní). V mládí jsem slýchával pohádky o brigádách socprc (socialistické práce), dnes máme JEN JINÁ témata (ač principiálně rétorika zůstala STEJNÁ).

Ale co už, tak jako tak mám našlápnuto do penálu a tudíž mi nestojí zato se hrbit, kývat a dělat ze sebe kašpara kvůli relativně malému množství šmejdů, aby se měli (navíc i na MŮJ účet!) dobře. 🙂

Pepa25

Nepřijde mi kampaň jednostranná, spíš vyhrocená. Samozřejmě je jednou jedni i druzí, nechci soudit, kdo jakými prostředky. Třeba teď ke mě doputovala tato petice:

Zdroj: https://www.pe­tice.com/vyzva_k_od­volani_aliance_pro_ro­dinu_ze_struk­tur_statu

Ametyst

Špatně. Media sídlí v progresivní Praze, tak co čekat za objektivitu. V Praze se přerozdělují peníze, a většina z nich tam zůstává. EU korumpuje media penězi na prosazování správného nazoru, a ani se tím netají. Myslím že šlo o částku 150 milionů. Tak pisálkové panáčkují, a snaží se šířit západní levicovou propagandu. Pryč jsou ty doby, kdy se zprávy ověřovaly: dnes se neinformuje, ale převychovává. U manželství pro všechny se jen bojím, že při neexistujících hranicích se bude víc kšeftovat s dětmi, krást děti, prodávat děti, i přes progresivní kecy o ochraně práv dítěte. Dítě má právo na maminku, a to jim zákon bere.

madelynndic

Bulvár zasahoval do příliš mnoha hrdinských činů o manželství. Nemají jiné nápady na zpravodajství? getting over it

aliendrone

Ametyst>>> Jak to myslíš „budeme“? Copak nestačí to, co již kvůli takzvané „lepší budoucnosti“ platíme? 😮
Šmarjá, pomalu mne začíná jímat STRACH!!! To zní jako kdyby mělo přijít něco, z čeho mi praskne cévka… 😕

Ametyst

Aliendrone: Jak se nám, panečku vrátilo to poroučení větru, dešti! Teď budeme platit jako vzteklí za to, že si pseudoelity zprivatizovaly slunce, vítr, déšť i duhu.