Illines

Jak vnimate pojem-zdravy styl zivota?

Nejlepší odpověď
tom004

Pro mne je zdravé to,co jím,a co mi chutná.A nikdo by neměl rozhodovat co je a co není pro každého jednoho z nás „zdravý styl života“. Alespoň u mne ne. Ale vydělávat se dá i na větších ptákovinách.

Další odpovědi
Meropa

Jak se mi to hodí. Často mnoho věcí tímto zdůvodňuji.

Např. mi něco (podle ostatních zdravého) nechutná, tak to prostě zamaskuji za to že se snažím žít zdravě a najdu pro to vždy ty nejlepší důkazy na internetu že je to nezdravé.

Nebo naopak když mi něco chutná a jsem na tom závislá, třeba na opravdu nezdravých sladkostech, tak prostě nemůžu ostatním a už vůbec ne sama sobě přiznat, že se neumím ovládat a žiji nezdravě. Prostě zase začnu hledat ty nejlepší důkazy že to co dělám je na sto procent správné a zdravé.

A když neprojde tohle tak zjistím že život si musím užít ať to stojí cokoliv, a taky nesmím zapomenout na smrt- na něco přece umřít musím, ne?

Tak takhle já vnímám pojem zdravý styl života :D.

A nakonec zajímavý článek tady: http://vegan.web-stranky.cz/re­dakce/Zelenina-propasirovana-pres-prase-je-uz-passe-P78240.html

Zdroj: vegan.web-stranky.cz/re­dakce/Zelenina-propasirovana-pres-prase-je-uz-passe-P78240.html

petka

Pro me to znamena jist zdrave (pestra a pravidelna strava,hodne ovoce a zeleniny,vse co nam priroda nadelila,ne umele vyrobky)+ pravidelny pohyb,ktery potrebuji hlavne lide se sedavou praci + co nejmene se stresovat,protoze stres je nejvetsi spoustec nemoci.