zjentek

Jak vnímáte ASMR?

https://www.y­outube.com/shor­ts/xBAg6EMwqXw

Já ASMR zbožňuju. Ale ne s chlapama. Nesmí tam u toho být chlapi, jinak je to pěknej hnus. Děkuju.

Odpovědi
da ny

Pocity blaha mi nejsou neznámé 😉

„ASMR je subjektivní zážitek „euforie nízkého stupně“ charakterizovaný „kombinací pozitivních pocitů a výrazným pocitem mravenčení na pokožce“.

ASMR je nyní zkoumáno pro léčbu depresí.

ASMR bývá někdy mylně spojované se sexualitou.

V roce 2015 zveřejnila Emma L. Barratt a Nick J. Davis.
V ČR jako první uveřejnila tento fenomén youtuberka (tehdy studentka SŠ)M Denisa Vondrušková. V Praze založila i vlastní relaxační centrum Ráj pro uši.
Později z osobních důvodů obsah svého YouTube kanálu smazala.
Na české YouTube scéně se ASMR rychle rozšířilo.
Já na YouTube, příliš nechodím. Někdy pro hudbu, recept či nějaké kutění. 😉
Nemám chuť, docházet někam, kvůli relaxaci. Zvládám doma.
Jsem tak „zapřažená“, že jsem ráda, za každou chvilku, kdy sebou „říznu“ do postele. 😉
(použití zdroj: teta WIKI)

aliendrone

Jo to víš, to jsi teprve stále u „A“. 🙂
Počkej zítra, až dojde na „B“, tuším, že na řadě bude BDSM. To teprve BUDE NÁŘEZ! 😉 😁 😁

Emefej

Nemám zkušenosti, nevnímám to nijak.

Lída Novotná

Feminismus?