quentos

Jak vidíte budoucnost Pošty pro tebe, až Ester bude muset odejít?

Nevím jak vy, ale neumím si ji bez ní představit ;{)> jenže až Ester porodí, resp. vlastně pravděpodobně ještě předtím, bude se s pořadem nejspíš dít vůle Bóží… nebo se najde náhradnice, která bude schopná stát se podobnou ikonou? Co myslíte?

Odpovědi
arygnoc

ona se rychle vráti a tu chvilinku to vydržíme.
Je to šikovná holka.

Terryle

Ona bude končit? No tak ať si daj s tklivým vzpomínáním a hledáním na rok pauzu, aspoň se jim nahromadí zajímavý osudy…
Bez Ester to fakt nebude ono, tam se musí dát to srdíčko a to ona dělá bezezbytku :)) Nikdo jinej mě fakt nenapadá, ale není moc divu, jak na tu televizi skoro nekoukám…

alexandra

No,když si nedovedete představit budoucnost bez Ester v poště Pro tebe,tak by jste měl vědět,že Ester už dávno porodila a to 16.ledna holčičku Sáru.Takže se díváte na díly natočené dávno dopředu, a než dojedou,tak bude Ester dávno zpátky a natáčet další díly.

venkovan

Pokud vím, tak Ester je minimálně druhá moderátorka. Za další, každý jsem nahraditelný, jen te další přinese třeba jiné podání.
A je pravda, že pokud bude mít doma zázemí, může se do pořadu brzo vrátit – stejně jako redaktorky zpravodajství apod.
Ale tento pořad mne odpravdu nechytil.

dědapetr

ALE ONA SE JIŽ VRÁTILA TY ČÁSTI JSOU PŘEDTOČENÉ ESTER MÁ DÁVNO PO PORODĚ.Rozpla­kávačka diváků pořadu Pošta pro tebe Ester Janečková se dočkala. Po dvou klucích porodila holčičku. Sára měří dvaapadesát centimetrů, váží 3,20 kilogramu a narodila se v pražské podolské porodnici.

Zdroj: http://www.ty­den.cz/rubriky/li­de/moderatorka-ester-janeckova-se-dockala-porodila-holcicku_191420­.html