Avatar uživatele
quentos

Jak vidíte budoucnost Pošty pro tebe, až Ester bude muset odejít?

Nevím jak vy, ale neumím si ji bez ní představit ;{)> jenže až Ester porodí, resp. vlastně pravděpodobně ještě předtím, bude se s pořadem nejspíš dít vůle Bóží… nebo se najde náhradnice, která bude schopná stát se podobnou ikonou? Co myslíte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, iceT, Kerberus před 4788 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

ona se rychle vráti a tu chvilinku to vydržíme.
Je to šikovná holka.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Terryle

Ona bude končit? No tak ať si daj s tklivým vzpomínáním a hledáním na rok pauzu, aspoň se jim nahromadí zajímavý osudy…
Bez Ester to fakt nebude ono, tam se musí dát to srdíčko a to ona dělá bezezbytku :)) Nikdo jinej mě fakt nenapadá, ale není moc divu, jak na tu televizi skoro nekoukám…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alexandra

No,když si nedovedete představit budoucnost bez Ester v poště Pro tebe,tak by jste měl vědět,že Ester už dávno porodila a to 16.ledna holčičku Sáru.Takže se díváte na díly natočené dávno dopředu, a než dojedou,tak bude Ester dávno zpátky a natáčet další díly.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Pokud vím, tak Ester je minimálně druhá moderátorka. Za další, každý jsem nahraditelný, jen te další přinese třeba jiné podání.
A je pravda, že pokud bude mít doma zázemí, může se do pořadu brzo vrátit – stejně jako redaktorky zpravodajství apod.
Ale tento pořad mne odpravdu nechytil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

ALE ONA SE JIŽ VRÁTILA TY ČÁSTI JSOU PŘEDTOČENÉ ESTER MÁ DÁVNO PO PORODĚ.Rozpla­kávačka diváků pořadu Pošta pro tebe Ester Janečková se dočkala. Po dvou klucích porodila holčičku. Sára měří dvaapadesát centimetrů, váží 3,20 kilogramu a narodila se v pražské podolské porodnici.

Zdroj: http://www.ty­den.cz/rubriky/li­de/moderatorka-ester-janeckova-se-dockala-porodila-holcicku_191420­.html

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek