Rokio

Jak velký máte zlomek Bitcoinu? Kolik vlastníte satoshi?

Já mám satoshi na čtyřech kryptoměnových peněženkách, a to na CoinPot, Freebitco.in, Cointiply a Coinbase. Některé z těchto webových stránek jsou zároveň faucety a Coinbase je také kryptoměnová burza.

Rozdělení podílu mých satoshi mezi těmito kr. peněženkami vypadá takto:

  1. CoinPot = 83.900 satoshi
  2. Freebitco.in = 70.800 satoshi
  3. Cointiply = 37.000 satoshi
  4. Coinbase = 12.000 satoshi

poznámka: Zaokrouhleno na stovky podle zaokrouhlovacích pravidel.

Vybírat můžu v současné době satoshi ze všech kr. peněženek bez omezení.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… k čemu to je ??? dá se s tím platit v obchodě a koupit za to pivo???

Další odpovědi
Edison

Už se na to ptáš po několikáté. To se nám tu chlubíš? Nebo cojako? Nemyslíš, že chlubit se sdělováním svých majetkových poměrů takhle veřejně, cizím lidem, je šílené, krátkozraké, riskantní, neslušné, a kdo ví, co ještě. Mě tvoje majetky fakt nezajímaj. Ale buď si jist, že jistě existují tací, kteří s takovými informacemi uměj „řádně naložit“.

Drap

Možná nic, možná hodně. To je každého soukromá věc a soudný člověk to zde jistě zveřejňovat nebude. Nehledě k tomu, že taková informace nikomu zde nepomůže.

Pepa25

Pár desítek tisíc satoshi? Vždy to je na pár piv, to nestojí za řeč …