paul1

jiný názor

Měla by tam být nirvána.

M i r e k

jiný názor

Podle mě si to neumíme představit. V každém případě tam není utrpení a to je hodně velké plus.

Roman71

jiný názor

Takový pokoj a řád si tady na zemi nedokáže nikdo představit! Až budou stejné podmínky pod vládou Božího království i tady na zemi (a že to bude brzy), mají se obyvatelé Země na co těšit. Zažijí to, co mohli zažít Adam s Evou, kdyby se nenechali oklamat a dovést ke vzpouře.

Porkman

je ještě větší než ta největší slast na Zeměkouli

M i r e k

Dostat se do křesťanského nebe je podle mě totéž jako dosáhnout nirvány.

M i r e k

Každé pozemské štěstí je nedokonalé a pomíjivé. Štěstí v nebi je dokonalé a nepomíjivé. To je úplně jiný level.