Illines

Jak vam to sedi?

Casto se ani neptame,nebot se bojime odpovedi.Myslite .ze na tom trochu pravdy je?Dekuji

Nejlepší odpověď
tom004

Dobré ráno.Je to pravda.Náš děda říkal,že když člověk něco neví,má se zeptat i když se někdy bojí odpovědí.Ale,vždy má dvě možnosti.Zeptat se,a být „hloupý“ pět minut,nebo se nezeptat,a zůstat „hloupý“ celý život.I když mi to vždy „nesedí“,raději se zeptám.

Další odpovědi
anonym

Ja za sebe se rozhodne nebojim.
Mam kamaradku, ta tusi manzelovu neveru a pry se ho na to boji zeptat !
Ja se ptam uplne na vsechno a vsech a je je mi jasny , ze si nekdo muze myslet, ze to : Ani neni mozny, ta je uplne blba. ! 🙂
A me to nevadi, protoze opravdu nejsem zrovna z nejchytrejsich , ale chci na sobe pracovat. Nechci opravdu umrit uplne blba. Zacala jsem sice pozde , ale rikam si, ze porad lepsi nekdy, nez nikdy.
Nebojim se odpovedi, i kdyby me mela ublizit. Musi byt pravdiva a podana jako fakt, bez zbytecneho prisolovani , aby se jeste vice ublizilo.
Mam ale zatim v zivote obrovske stesti, ze me nikdo nikdy neublizil .
O me se to bohuzel rict neda, ublizila jsem . Ublizila jsem ale tak, ze jsem nejdrive poradne trapila sama sebe. Opustila jsem nekoho, koho jsem silene milovala, a on me .. , ale ze sobeckosti , moji , jsem mu chtela dat svobodu a hlavne ji dat sama sobe.

  • iv-