Kepler

Jak vám připadá Jaromír Soukup?

Ano, ten ředitel TV Barrandov, podle mého názoru a vkusu nejhorší z celoplošných TV.

Nejlepší odpověď
Palpatine

Jiný názor

Soukup je žvanil. Dříve, když začínal mi připadalo, že mu jde skutečně o víc a že je to někdo kdo se nebojí říkat pravdu. To se ovšem velmi brzy změnilo. Dnes mi připadá velmi směšný. Do všeho kecá, má tolik pořadů, že brzy očekávám pořad Jaromíra Soukupa o pořadech Jaromíra Soukupa s moderátorem Jaromírem Soukupem a že TV Barrandov se bude brzy jmenovat Soukupov. Ale to těm jeho dvaceti divákům snad i stačit bude.

Další odpovědi
dudu

Snaží se získat politické body a vliv

Kajoch

Jiný názor

Velmi mu fandím.

xxx3

Jiný názor

Jako případ pro psychiatra. Upřímně se divím tomu, že mu chodí do těch jeho „diskuzí“ i normální lidi. Když jsem párkrát něco z toho viděl, tak mi bylo trapně i za něj.

Annemone

Ať si třeba těma rukama vypíchne oko, je mi to jedno

annas

Už jsem se o něm zmiňovala, absolutně ho nesnáším. Stačí 5 minut při přepínání stanice …

Jeho gestikulace, manipulace s fakty, nerozlišuje pravdivost, bere jen svůj názor, nic jiného nepřipustí, nedotáhne diskuzi do konce ,.

Kopíruje pořady ČT, za všechno, co se děje, může Kalousek.

Když se otevře krabička sardinek, vyskočí z ní Soukup. Zvládne všechno …

marci1

Jediný „youtuber“ v ČR s vlastní TV by zřejmě rád uplatnil své politické ambice. 🙂

Kepler

Jistěééé. Nas nědogoňat!

zjentek

Chybí rubrika: Kdo to je!?

PS: fšichni nemají televizor!

Kepler

Stačí mít net a zajímat se…