agentpv

Jak v mobilu (OS Android 7) aktualizovat Bluetooth 4.0 na 4.1?

Koupil jsel Lego-Duplo parní vláček který se dá ovládat také z telefonu. Kvůli vláčku si ale nechci kupovat i nový mobil proto zjištuji tu aktualizaci.

Odpovědi
Arne1

Obávám se, že pouze výměnou telefonu.

autacek

Mnohdy může pomoct pouhá změna firmware, tedy většinou z alternativních zdrojů, ale pokud s tím nemáš zkušenosti, je jednodušší si koupit jiný mobil.

miroslav.bk

Nijak. Revizi BT je mozne zmenit pouze vymenou cipu.

Petr1491

Ano, bluetooth nelze nijak softwarově upgradovat, je to neměnná technologie daného zařízení.