Smack

Jak usnout v autobuse cestou do ciziny?

Nejlepší odpověď
elkon

Normálně, pohodlně se usadit a spát. Trochu sklopit opěradlo, abych nepřepadával dopředu (mám 182cm). Někdy si ještě třeba natáhnu jednu nohu do uličky. Nemám s tím problém.

Další odpovědi
led

Základ, bez ohľadu na polohu, v ktorej sa nachádzate, spať v autobuse sa dá dokonca aj pololežiačky, nielen sedačky:
1 – zavrite oči,
2 – vypnite myšlienky
3 – rovnomerne dýchajte
4 – nepočúvajte rozhovory iných

už spíte? ak spíte, neodpovedajte…
ak odpoviete, je to dôkaz, že nespíte.
Pokračujte ďalej v sebavypínaní.
už spíte?…

Dochy

Podle mně: Normálně jako kdekoli jinde. Ale někteří s tím maj potíže a žádný návod jim asi nepomůže. Já v poho dřímal i vestoje zavěšenej na tyči během asi půlhodinové cesty…

xiperio

Vezmu prášek.

Drap

Sednout si, opřít hlavu a spát. Neni to žádný problém

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.