Jak upgradovat android na samsungu galaxy mini?

Dobrý den, mám telefon Samsung Galaxy mini, mám android 2.3.6 zajímalo by mě, jestli jde android „vylepšit“, upgradovat na lepší. Hledala jsem na netu, ale našla jsem buď články moc složité, anglické, anglická videa. Poradíte? Umím připojit k počítači, všechno, ale tohle bych fakt nezvládla – http://mobotechi­e.com/android/how-to-update-samsung-galaxy-mini-s5570-to-android-4-1-2-jelly-bean-ultimate-guide Jedině, že byste mi to nějak vysvětlili, nebo tak. Který Android by byl na Mini asi nejlepší? Děkuji, Terka :)

Odpovědi
Hlada

Nejdřív by bylo dobré zjistit, jakou verzi Androidu telefon snese.Samsung Kies nabízí automatickou aktualizaci a ta by měla stačit. Jestli programu nevěříš, napiš na podporu Samsungu. Upgrade podle návodu není nijak složitý. Aktualizace se stáhne a zkopíruje na kartu, z které se telefon nabootuje uvedeným trojhmatem. Otázkou je spíš správnost stažených dat. Vždycky se jedná o odkaz na podivné stránky.

Viki super

musíte mít nějakou kartu do počítače pak by to možná šlo

mrNikelou

kámoš to zkoušel před nějakej program od samsungu ale nic prostě galaxyminy to asi nezvládá :)

Jsemtady

Běžně se Android aktualizuje přes OTA update. Prostě ti to napíše že máš aktualizaci, to potvrdíš a je to. Mno zkontrolovat to jde i v nastavení. Mno jistě do toho můžeš nacpat i rom která pro to není určena, ale to je na vlastní riziko přes net/root. A to už je troška laborování.