fifo

Co znamena ROOT telefonu a ROM telefonu.

Odpovědi
mosoj

No tak já bych řekl že je to jako u každého jiného počítače.
ROOT je kořenový adresář vbe kterém je nahraný OS a ROM je paměť naprogramovaná ve výrobě, běžným způsobem nesmazatelná paměť. Běžně so do ní nahrával firmware přístroje. Dnes se již moc nepoužívá nahradily ji EPROM a další …
http://www.fi­.muni.cz/usr/pe­likan/ARCHIT/TEX­TY/INTPAM.HTML

sdesigner

Nazdar ano neboj.....ale skoda toho flashu..neviem ci sa Google pohadal z Adobe ale nechapem take rychle vysadenie FLASH…google sa snazi presadit HTML5 to je standard ktory by mali podporovat najnovsie prehliadace a za tial len obmedzenejsie mnozstvo stranok…ale youtube predpokladam pojde :) takze pokial natrafis na stranku z podporou HTML5 tak ti video na stranke pojde…
Doplňuji:
Sorry…neviem ako sa mi dostala odpoved na inu otazku k tebe…takze ked ROOTnes telefon znamena to ze si povolis administratorske prava v operacnom systeme…cize vsetke zlozky v zakladnej zlozte root budu tebe pristupne a tebou upravitelne…a ROM znamena „nesmazatelnu“ zlozku operacneho systemu v telefone ulozenu na cipe…lenze aj to sa da uz dnes zmenit :)