Hedgehog1

Jak se nahrává obrazovka na xperii T?

Nahrávání obrazovky má být když dlouze stisknu tlačítko vypnout,ale já to tam nemám. Nevíte co s tím?

Odpovědi
wendyX

Následující postup pro pořízení snímku obrazovky platí pro telefon Xperia T2 Ultra (t.j. vývojově novější varianta Xperie T)- ale měl by být stejný- takže:

Pořízení snímku obrazovky:

  1. Stiskněte a podržte tlač. zapnutí/vypnutí, až se zobrazí okno výzvy
  2. Ťukněte na ikonku + (znak křížku uprostřed ‚čtverečku‘)

Druhá možnost pořízení screenshotu:

– současným stisknutím tlačítka zap/vyp a tlač. snížení hlasitosti tak, aby byl slyšet zvuk cvaknutí (Power & Volume-)

Pořízené snímky jsou automaticky ukládány do složky Album; je možno je prohlížet buď tam, nebo také přetažením stavového řádku zcela dolů a poté ťuknutím na snímek, který chcete zobrazit.