tuCZek

Android v Samsung Galaxy mini

neví někdo kdy bude pro tento telefon upgrade v češtině s podporou flashe? Myslím že je to Android 3.0 Gingerbread (mám Froyo)

Nejlepší odpověď
DDarent

LOL tomu se musim vážně zasmát (neberte to špatně)
Android 3.0 je pouze pro tablety a neni to Gingerbread, ale Honeycomb (ten 3.0)..... To je jako když se někoho zeptam kolik má Galaxy SII jader a on mi řekne Android

vy máte Android 2.2 Froyo, takže se koukněte na samsung kies a zkontrolujte si to..... (jelikož ho nemam, zkonrolujte akt. vy) Flash Android 2.3 nepodporuje, podporuje HTML5 a navíc s 600MHZ by Flash neutáh

ZMNĚNY

Podpora video formátu WebM pro HTML5 video[15]

Podpora pro Near Field Communication standard, který dnes podporují
některé mobilní telefony

Podpora SIP protokolu pro internetovou telefonii

Lepší správa prostředků

Upravená virtuální klávesnice

Zlepšená funkce kopírovat a vložit[16]

Podpora více kamer a nových sensorů

Nové Google Maps 5 s 3D přístupem (Dostupné přes market pro všechny
verze androida)

Rozšíření podpory nativního kódu

Takže
http://www.sam­sungapps.com/a­bout/onPc.as
a zkontrolovat akt.