marsy1

Jak umýt pečlivě prkénka na vaření?

Umytí prkénka na vaření, aby nebyla cítit.

Odpovědi
Kepler

Asi máš na mysli prkénka na krájení potravin. Existuje na to specializovaný přípravek http://savo.e­u/cs/horka-novinka-na-ceskem-trhu-rada-savo-na-nadobi/
Z vlastní zkušenosti ale stačí prkénko důkladně odmastit Jarem a omýt octem, poté dobře opláchnout. Totéž uplatňuju na vnitřek lednice, nebo jiné povrchy, které chytly nějaký pach.

zjentek

Vodum s octem.

Lamalam

Navlhčit, posypat solí a vydrbat kartáčem.