jjsemtujak

Jak ukrást pistoli

Jak mám ukrást pistoli, třeba z obchodu?Nemůžu ji kupovat totiž.

Odpovědi
LuciJe

Nijak. Zaprvé je to nelegální a za druhé jsou obchody se zbraněmi příliš dobře zabezpečeny, takže by Vás podobná trestná činnost velmi brzy „mrzela“ (policejní hlídky mívají poměrně krátkou dobu dojezdu)

nonnel

A za třetí se nauč nejdřív pořádně česky. Kradení si nech na pozdější dobu.

anetadela1

A k čemu ti bude? Chceš někoho zabít či co? Tak to abysme to včas nahlásili.