jirka F

Jak trávíte dnešní první podzimní den?

Já asi tak že sbírám ořechy a byl jsem se psem na procházce.Odpoledne plánuji se stavit do obchoďáku.

Nejlepší odpověď
Kepler

Právě dokončuju generální úklid a očekávám hosty. Bude se slavit! Šáňo už je vychlazené 🙂

Další odpovědi
aliendrone

Na to že je pondělí se tedy DOST flákám, nechápu vocogo. :o To se tak někdy stává. Ostatně ani Kepler imrvére nedělá ozdobu dámských ložnic, tak co! ;) :D :D

Drap

Obdobně jako většinu jiných podzimních dnů