Jak to, že druhým příchodem Ježíše je Bůh?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Druhý příchod Ježíže bude druhý příchod Ježíše: „Tehdy spatří Syna člověka, jak přichází v oblacích s velkou mocí a slávou“ (Mk 13,26)

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Parusie

Další odpovědi
Roman71

Odkud máte tuhle informaci? Z Bible to určitě nebude, protože tam je o důvodu a způsobu druhého příchodu Ježíše Krista na zem řečeno dost zásadního. Více informací, budete-li chtít, napíšu v soukromé zprávě.

paul1

Myslím, že je to míněno žertovně. JežíšKristus – Bůh = označování, pseudonym v diskusi.