DDarent

♀ ♀ ♀ Jak to vypadá ve vašem internetovém prohlížeči??? ♂ ♂ ♂

u mně takle........
http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­1207nadap154310375­470232.jpg
Doplňuji:
digi manii sem tam mněl taky ale mně moc foťáky nezejmaj...... já sem spíš na tabley nebo Smartphony…

Nejlepší odpověď
beer

Vidím, že z techniky máme skoro stejné věci )) Pak tam mám ještě stránky, kde používám ty ♂ a ♀ (různé „bio“) atd.

Další odpovědi
www

Obdobně jako u tebe nebo Beera, navíc Digimania a nějaký noviny.

Děda Louda

U mě je to podobné, jenom bych musel použít mnohem víc těch grafických znaků – zkrátka nevěstinec.