Avatar uživatele
Izabelle01

Jak to udělat, aby napsal?

Napsal mi, že se mu líbím a jestli chci jít ven. Potom jednou napsal a teď nepíše. Je to děvkař a já mu nechci psát první. Jediné, co mě napadá je, že čeká, že napíšu. Nevídáme se, je to jenom přes fb. Jak na sebe nějak upozornit nebo tak, aby napsal?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 4384 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Nenapadá mě jediný rozumný důvod proč chtít, aby děvkař vůbec kdy napsal.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Tak to asi píše každý /že se mu líbí/- možná se sejde s několika každý den .Víš že je děvkař a co od něj čekáš… myslíš, že o tebe stojí – má 10 dalších – nebuď hloupá a počkej si na normálního kluka

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
AnnieAnnie

Zkus dělat nedostupnou, to mají kluci rádi. Jsou to lovci. Vyfoť se třeba s nějakým kamarádem a dej to na fb, nebo dělej něco, aby žárlil. Hodně štěstí :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Amie

No jestli ti napsal zatím jen on a ty nic tak je to jasný – čeká co ty a nechce se chovat jako že dolejzá a tak. Zkus napsat pokud to chceš, ale jestli sama víš že střídá holky jak ponožky, tak si od toho moc neslibuju. Pokud však chceš to samý co on – vztah, který brzo zkončí tak to s ním klidně zkusit můžeš. Nedobytnou bych nehrála. Každej kluk je jinej a kdybych si já třeba vzala odpověd „zasloužíš si jinýho“ jako „sorry ale já tě nechci“ tak bych přišla o fajn kluka. Bud přístupná, ale samostatná at nemá dojem že za tebe musí spoustu věcí řešit, ale zároven aby si nemyslel že jsi ledová královna pro kterou není žádnej dobrej.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Izabelle01, podle dotazu bych typovala, že jsi mladinká a dost nezkušená holčina. Proto mne překvapuje Tvůj názor na to, že kluk, který Tě pozval ven, je hned děvkař. Chtělo by to asi zapřemýšlet o svém problému v klidu a bez zbytečných emocí.
Pokud jsi tomuto klukovi neodepsala, tak se nediv, že ztratil zájem. Pokud jsi odepsala a on psát přestal, tak nejspíš našel nějakou jinou slečnu, s níž se schází.
Pokud je to opravdu „děvkař“ – a s takovým hodnocením bych byla hodně opatrná – tak bych se zaměřila úplně jiným směrem a „nekoledovala si o průšvih“.

Když s ním chceš komunikovat, tak mu napiš. Stačí, když mu písneš, že jsi měla hodně práce a že jsi také potřebovala důkladně si promyslet, zda s ním chceš ven opravdu jít.
V životě už to chodí tak, že příležitosti se vracejí jen málokdy a že rychlé soudy a úsudky toho stačí mnohem víc pokazit než vyřešit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek