AxL

Mám mu napsat?

Zdravím, předem se omlouvám, že píšu sem (asi sem něco takového nepatří), nicméně nefunguje zpovědnice a já prostě nevím, kam jinam mám napsat.
Včera jsem v sedm večer jela domů tramvají a cestou přistoupili čtyři kluci a stáli poblíž mě. Jeden z nich se ke mně přimluvit, bavili jsme se asi 10 minut. Potom ti zbylí 3 kluci vystoupili a zakřičeli na něj ať taky vystoupí, tak jsme se v rychlosti rozloučili. Povídalo se mi s ním moc příjemně. Dneska jsem se rozhodla ho najít na facebooku. Nevěděla jsem o něm nic (ani křestní jméno), jenom kam chodí na školu a trvalo mi víc než hodinu než jsem ho našla, ale podařilo se mi to! Asi ve 14 hodin jsem se odhodla si ho přidat a asi o dvě hodiny na to mi to potvrdil. Jaksi naivně jsem doufala, že mi napíše – nenapsall… Od té doby stále přemýšlím nad tím: Napsat, či nenapsat? Málem jsem se mu už odhodlala napsat zprávu „Ahoj, jsi to ty, jak jsme se včera spolu bavili v tramvaji? :D“, ale potom jsem si to rychle rozmyslela. Myslíte, že by ho to mohlo vyděsit, nebo odradit, nebo nemyslíte, že na to už uběhla příliš dlouhá doba a že by to mohlo vypadat blbě? Co byste dělali v mé situaci Vy? předem díky za všechny rady…

Odpovědi
Tw!st

Nefunguje zpovědnice, tak píšu sem 😁 vždycky pobaví 😁

k otázce: prostě mu napiš, proč ne?

anonym

Jestli o něj máš zájem, zkus mu napsat, nechápu, proč jsi to už dávno neudělala…

Jinak stalkovat umíš celkem dobře. :D

ivzez

Chceš-li mu napsat, napiš, nechceš-li, nepiš.
Nevíš-li, přikloň se radši k tomu nepiš.

Kdo to má vědět, když ne ty??!!!

hoven 1069

Ahoj.Chtěl bych ti zkusit poradit Teda.Pokud on začal v té tramvaji, jak píšeš, tak ses mu nějakým způsobem líbila, takže by měl napsat on.Obecně by prý měli začít psat kluci.Já se odhodlal až po 2 měsících, takže nejsem zrovna dobrý rádce. Víš co, počkej týden a pak ho zkus kontaktovat :)