Klukbeznapad

Jak to oznámit rodičům tak, aby se nelekli a aby to vzali, že jsem, však víte, na kluky?

Nejlepší odpověď
quentos

Stačí se podívat do zdejšího archivu. Tato otázka už tu byla několikrát.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jsem-gay-a-bojim-se
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-rict-rodicum-ze-jsem-gay-jiny-pripad?podobna=1
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-to-rodicum-vysvetlit

Další odpovědi
autacek

Nos doma růžové trencle, myslím, že na toto téma přijde brzy řeč.

zjentek

Tak jim řekni, že zplodili kluka jako buka!

@autacek- no dovol? Já mám i růžový a mám i růžový tilko a víš jak ta kombinace vypadá sexi k chlupatým ramenům? Proč mu neporadíš raději slipy? Ty jsou snad pro bukvice, nebo ne?

led

S problémom doporučujem sa obrátiť na stránku www.004.cz tam majú aj diskusné fórum aj odborníkov so skúsenosťami

Kepler

Prostě jim to jim to řekni a dej jim čas na vyřešení toho šoku. Je to vážné porušení funkce rodiny. Nejspíš budeš z rodiny exkomunikován a budeš si muset najt úplně jinou a zbytečnou společnost.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

autacek

@led jak s problémem!? Nebuďte plná předsudků.

led

Pozrite si tú stránku a potom majte reči

led

Po lopate…
klukbeznapad má problém ako povedať rodičom, že má rád chlapcov. Že patri medzi tú štatisticku 4% menšinu. A práve týmto ľuďom pomáha a radí stránka www.004.cz
ak máte problém, opýtajte sa…

autacek

@led má problém, ale spíš s tím, že jinému vyhudroval pelikána a teď neví, jestli něco nechyt. Že je gay je dnes nově důvod k radosti a trdlování v průvodu na ulicích, musíte jít s dobou.

Krom toho, mám takový pocit, že je to fejkový profil.

Klukbeznapad

Ne, foto není fake profil, je to profil, kde bych rád našel pomoc, jenže vidím, že 90 % dnešních lidí nápomocných není.

led

autacek, mám pocit, že nedávno ste sa rozčuloval, že som vás spomenula v diskusii. A vy čo robíte, okrem pravidelného urážania? Myslím, že ak budete takto urážlivo postupovať ďalej, budete potrebovať nový profil, pretože tento skončí…