Altair-AC

Jak to neřešit? Jak to překonat?

Dobrý den ,mám problém ohledně projevování se.Ve škole v hodině když se učitelka na něco zeptá tak jen málokdy odpovím,i když odpověď většinou vim.Nevim proč se nedokážu prostě a jednoduše vyjádřit ,když vím že se mi nic nestane i za chybnost.Ted v poslední době jsme třeba měli hodinu rozdělenou na pár skupinek a měli jsme vymyslet argumenty na příběh co jsme měli.Nejen že jsem ve skupině skoro nic neřekl ale pak byli i konfrontace mezi jednotlivými skupinami a to jsem také držel hubu i když jsem třeba věděl …jak se překonat? Děkuji

Odpovědi
Jiří Bohumil

Chce to trochu víc zdravého sebevědomí a nebát se. Je to o psychice a nebývá to vždy jednoduché. Zkrátka jak říkáš – musíš se překonat, jinak to asi nepůjde.